Jdi na obsah Jdi na menu

9. kolo : HC Tasov - HC F-Dráhy 4:6

3. 11. 2007

Velká hokejová blamáž. Tak by se dal nazvat zápas s Dráhami. Začátek byl vyrovnaný, vedli jsme 1:0, jenže na tuto střelu již brankař nereagoval, a odstoupil pro zranění. Dle pravidel měl soupeř 10 (nebo snad 15) minut na to, aby postavil náhradního brankaře. My jsme byli velkorysí, čekali jsme téměř 20 minut. Vypadalo to, že si na nezkušeném náhradníkovi vylepšíme skóre a soupeře smeteme. Do půle jsme ještě přidali jednu branku. Po přestávce však bylo všechno jinak. Soupeř nám nic nedovolil, takřka jsme se nedostali ke střele, naopak Víťa musel čelit dešti střel završující výbornou kombinační hru soupeře. Skóre se otočilo, prohrávali jsme 2:4. Pak ještě soupeř přišel s návrhem, abychom hráli o 15 minut déle, co jsme ztratili v první půli. Opět jsme jim vyšli vstříc. A to nás stálo body. Do konce regulérní hrací doby se nám podařilo vyrovnat, ale v nastavení jsme dostali ještě 2 branky.
Hráli jsme v jedenácti, a to ještě tři se zdravotními problémy. Ke konci jsme neměli koho postavit. Slepená sestava, se třemi náhradníky. K tomu rozhodčí, se kterým máme tradiční zkušenosti...
Ano, máme marodku, ale někteří dali přednost zábavě před povinnostmi v lize.Smiley

Branky: Komínek 2x, Havlíček 2x

Vyloučení: Bíbr, Svoboda, Veselý, (kdo další, pomožte, už si to nepamatuju)